DEUTZ 528 (LUBRICATION OIL COOLER)

Parts
| Referenznummer | 5461A |
| Marke | Deutz |
| Modell | 528 |
| Allgemeinzustand | Used / checked |
| Status | Zum Verkauf |
| Teil | Lubrication oil cooler |
| Body lenght | 458 mm |
| Distance between flanges | 360 mm |

| Referenznummer | 5461A |
| Marke | Deutz |
| Modell | 528 |
| Allgemeinzustand | Used / checked |
| Status | Zum Verkauf |
| Teil | Lubrication oil cooler |
| Body lenght | 458 mm |
| Distance between flanges | 360 mm |
