DEUTZ 528 (LUBRICATION OIL COOLER) - Reserveonderdeel

Parts
| Referentienummer | 5461A |
| Merk | Deutz |
| Model | 528 |
| Algemene staat | Used / checked |
| Status | Te koop |
| Onderdeel | Lubrication oil cooler |
| Body lenght | 458 mm |
| Distance between flanges | 360 mm |

| Referentienummer | 5461A |
| Merk | Deutz |
| Model | 528 |
| Algemene staat | Used / checked |
| Status | Te koop |
| Onderdeel | Lubrication oil cooler |
| Body lenght | 458 mm |
| Distance between flanges | 360 mm |
