Aanbod gebruikte machines

Dieselmotoren 
Dieselmotoren
Dieselmotoren
173 Op voorraad
 
Dieselmotoren
Generatorsets 
Generatorsets
Generatorsets
19 Op voorraad
 
Generatorsets
Keerkoppelingen 
Keerkoppelingen
Keerkoppelingen
161 Op voorraad
 
Keerkoppelingen
Reserveonderdelen 
Reserveonderdelen
Reserveonderdelen
2203 Op voorraad
 
Reserveonderdelen
VERKOOP UW APPARATUUR

Wilt u apparatuur verkopen? Ontvang een bod van Pool Trading.

  • Binnen 24 uur een bod
  • Altijd de beste deal
  • We houden ons aan ons bod
  • Betaling gegarandeerd
  • Wij verzorgen het transport
Ons verkoopteam
Gert-Jan van de Pol

Gert-Jan van de Pol
Managing director
gert@pooltrading.com
+31 6 11 033 055
  Stuur een app
Daan van Ulden

Daan van Ulden
Commercial manager
daan@pooltrading.com
+31 6 37 283 004
  Stuur een app
Johan van den Bout

Johan van den Bout
Technical manager
johan@pooltrading.com
+31 6 54 728 742
  Stuur een app
Andries van den Heuvel

Andries van den Heuvel
Office manager
andries@pooltrading.com
+31 6 50 683 632
  Stuur een app
Thomas Pletzenauer

Thomas Pletzenauer
Sales manager South-America
thomas@pooltrading.com
+56 - (0)973 842 094
  Stuur een app
Guillaume Videau

Guillaume Videau
Sales manager France and ‘Les Francophone’
guillaume@pooltrading.com
+33 671370276
  Stuur een app
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
72 merken
Bezoek onze andere websites
Laatste nieuws
 
Terugblik op 2022
Terugblik op 2022
07-12-2022 | Het jaar 2022 is bijna voorbij en we mogen als bedrijf terugkijken op een mooi en succesvol jaar.
Copyright 2023 © Pool Trading B.V.
1Uw producten vergelijken Start Compare