Aanbod gebruikte machines

Dieselmotor 
Dieselmotor
Dieselmotoren
156 Op voorraad
 
Dieselmotor
Generatorset 
Generatorset
Generatorsets
16 Op voorraad
 
Generatorset
Keerkoppeling 
Keerkoppeling
Keerkoppelingen
147 Op voorraad
 
Keerkoppeling
Reserveonderdeel 
Reserveonderdeel
Reserveonderdelen
1941 Op voorraad
 
Reserveonderdeel
VERKOOP UW APPARATUUR

Wilt u apparatuur verkopen? Ontvang een bod van Pool Trading.

  • Binnen 24 uur een bod
  • Altijd de beste deal
  • We houden ons aan ons bod
  • Betaling gegarandeerd
  • Wij verzorgen het transport
Ons verkoopteam
Erik Boomsma

Erik Boomsma
Managing director / CEO
erik@pooltrading.com
+31 6 55 184 994
Dirk Blom

Dirk Blom
Commercial director
dirk@pooltrading.com
+31 6 53 208 761
Jan Roodhorst

Jan Roodhorst
Commercial manager
jan@pooltrading.com
+31 6 10 911 730
  Stuur een app
Johan van den Bout

Johan van den Bout
Commercial manager
johan@pooltrading.com
+31 6 54 728 742
  Stuur een app
Gert-Jan van de Pol

Gert-Jan van de Pol
Commercial manager
gert@pooltrading.com
+31 6 11 033 055
  Stuur een app
Daan van Ulden

Daan van Ulden
Commercial manager
daan@pooltrading.com
+31 6 37 283 004
  Stuur een app
Thomas Pletzenauer

Thomas Pletzenauer
Sales manager South-America
thomas@pooltrading.com
+56 - (0)973 842 094
  Stuur een app
Andries van den Heuvel

Andries van den Heuvel
Office manager
andries@pooltrading.com
+31 6 50 683 632
  Stuur een app
Amit Rathore

Amit Rathore
Sales support Northern America
amit@pooltrading.com
+1 2262013645
  Stuur een app
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
Transmissies voor scheepsmotoren en PowerShift-versnellingen
72 merken
Bezoek onze andere websites
Laatste nieuws
 
ADVANCE HCD600A
Schipper Robert Moors: "Die koppeling is grandioos!"
19-08-2019 | Schipper Robert Moors: "Die koppeling is grandioos!"
Copyright 2021 © Pool Trading B.V.
1Uw producten vergelijken Start Compare