| Leistung: | 150 PS |
| DREHZAHL: | 1500 |
| Ref.nr.: | 14086 |
| Marke | Volvo Penta |
| Modell | TAMD 71B |
| Leistung (Typ) | 380, 150 |
| DREHZAHL (Typ) | 2600, 1800, 1500 |
| Baujahr | 1995 |
| Betriebsstunden | 31.000 |
| Schwungradgehäuse | Sae-2, SAE-1 |
| Schwungrad | 11,5 inch, 14 inch |
| Starter | 1 x 24v, 24V |
| Regler | Mechanical, Electrical |
| Abgasanlage | Water cooled |
| Turbo | Water cooled |
| Kühlsystem | Keel cooled, H-E cooled |
| Bedienfeld | Yes |
| Rohwasserpumpe | No |
| Ausdehnungsgefäß | No |
| Schlitten | No |
| Schalldichter Kasten | No |
| LxBxH (cm) | 250x105x140 |
| Gewicht (kg) | 1472 |
| kVa | 112.5, 112,5 |
| Seriennummer | CO52425/01 |
| Drehzahl | 1500 |
| Phase | 3 |
| Frequenz | 50 Hz |
| Netzspannung | 380/220 V |
| Amps | 170.9 A |