| Vermogen: | 150 PK |
| OPM: | 1500 |
| Ref.nr.: | 14086 |
| Merk | Volvo Penta |
| Model | TAMD 71B |
| Vermogen (type) | 380, 150 |
| OPM (type) | 2600, 1800, 1500 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Bedrijfsuren | 31.000 |
| Vliegwielhuis | Sae-2, SAE-1 |
| Vliegwiel | 11,5 inch, 14 inch |
| Startmotor | 1 x 24v, 24V |
| Regulateur | Mechanical, Electrical |
| Uitlaatsysteem | Water cooled |
| Turbo | Water cooled |
| Koelsysteem | Keel cooled, H-E cooled |
| Paneel | Yes |
| Ruwwaterpomp | No |
| Expansievat | No |
| Slede | No |
| Geluidsdichte behuizing | No |
| LxBxH (cm) | 250x105x140 |
| Gewicht (kg) | 1472 |
| kVA | 112.5, 112,5 |
| Serienummer | CO52425/01 |
| Opm | 1500 |
| Fase | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanning | 380/220 V |
| Amps | 170.9 A |