MAK 6MU 451 (JOINT RING 1,5MM/1.1101-008) - Spare Part

Parts
| Reference number | 6136A |
| Brand | MAK |
| Model | 6MU 451 |
| General condition | New |
| Status | For sale |
| Part | Joint ring 1,5mm |
| Part number | 1.1101-08 |
Specific information
| Remarks | Thickness 1,5mm |

| Reference number | 6136A |
| Brand | MAK |
| Model | 6MU 451 |
| General condition | New |
| Status | For sale |
| Part | Joint ring 1,5mm |
| Part number | 1.1101-08 |
| Remarks | Thickness 1,5mm |
