MAK 6MU 451 (JOINT RING 1,5MM/1.1101-008) - Reserveonderdeel

Parts
| Referentienummer | 6136A |
| Merk | MAK |
| Model | 6MU 451 |
| Algemene staat | New |
| Status | Te koop |
| Onderdeel | Joint ring 1,5mm |
| Onderdeelnummer | 1.1101-08 |
Specifieke informatie
| Opmerkingen | Thickness 1,5mm |