MAK 6MU 451 (STEEL RING 2,3MM/6.1101-015) - Spare Part

Parts
| Reference number | 6136B |
| Brand | MAK |
| Model | 6MU 451 |
| General condition | New |
| Status | For sale |
| Part | Steel ring 2,3mm |
| Part number | 1.1101-08 |
Specific information
| Remarks | Thickness 1,5mm |

| Reference number | 6136B |
| Brand | MAK |
| Model | 6MU 451 |
| General condition | New |
| Status | For sale |
| Part | Steel ring 2,3mm |
| Part number | 1.1101-08 |
| Remarks | Thickness 1,5mm |
