| Vermogen: | 3,4 PK |
| OPM: | 3000 |
| Ref.nr.: | 13065 |
| Merk | Ford |
| Model | FG4050 |
| Vermogen (type) | 2500 W, 3,4 |
| OPM (type) | 3000 |
| Brandstof | Unleaded gasoline |
| Bouwjaar | 2023 |
| Spanning | 230 v, 230 V |
| Amps | 10.9 a, 10.9 A |
| Frequentie | 50 hz, 50 Hz |
| Fase | 1 |
| LxBxH (cm) | 65x45x50 |
| Gewicht (kg) | 45 |