FORD FG4050 2,5 KVA - Generatorset

Industrial generator set
| Referentienummer | 13065 |
| Merk | Ford |
| Model | FG4050 |
| Vermogen | 3,4 PK |
| OPM | 3000 |
| Serienummer | FG230114-01-2971 |
| Algemene staat | Excellent condition |
| Status | Te koop |
| Brandstof | Unleaded gasoline |
| Bouwjaar | 2023 |
Generator
| Spanning | 230 V |
| Amps | 10.9 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 1 |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 65x45x50 |
| Gewicht (kg) | 45 |