| Merk | Ford |
| Model | 2704 ET |
| Vermogen (type) | 90 |
| OPM (type) | 1500 |
| Bouwjaar | 1982 |
| Bedrijfsuren | 592, 550 |
| Serienummer | 71415 |
| kVA | 63, 66 |
| Spanning | 380/220 V |
| Amps | 152 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Vliegwiel | 11,5 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-2 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Radiateur | Yes |
| Slede | Yes |
| LxBxH (cm) | 240x90x130 |
| Gewicht (kg) | 1440, 1500 |