DAF DKZ 1160 AG - Generatorset

Industrial diesel generator set
| Referentienummer | 14320 |
| Merk | DAF |
| Model | DKZ 1160 AG |
| Vermogen | 326 PK |
| OPM | 1500 |
| Serienummer | H-30014 |
| Algemene staat | Running take out |
| Status | Te koop |
Generator
| Bouwjaar | 1995 |
| kVA | 300 |
| Spanning | 400 V |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
Specifieke informatie
| Vliegwiel | 14 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-1 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
Speciale functies
| Paneel | No |
| Expansievat | Yes |
| Radiateur | Yes |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 220x125x160 |
| Gewicht (kg) | 2452 |