OLYMPIAN GEL12/W2/SP - Generatorset

Industrial diesel generator set
| Referentienummer | 12999 |
| Merk | Caterpillar |
| Model | LPW 2A082 |
| Vermogen | 13 PK |
| OPM | 3000 |
| Serienummer | 4700161 |
| Algemene staat | Running take out, excellent condition |
| Status | Te koop |
| Bedrijfsuren | 11 |
Generator
| Merk | Olympian |
| Model | Gel 12/W2/SP |
| Serienummer | C0644A/005 |
| Bouwjaar | 1997 |
| kVA | 12 |
| Spanning | 230 V |
| Amps | 52,2 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 1 |
Specifieke informatie
| Startmotor | 1x 12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Without |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
Speciale functies
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Radiateur | Yes |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 105x65x125 |
| Gewicht (kg) | 370 |