OLYMPIAN GEL12/W2/SP - Generatorset

Industrial diesel generator set
| Referentienummer | 12998 |
| Merk | Caterpillar |
| Model | LPW2 A082 |
| Vermogen | 13 PK |
| OPM | 3000 |
| Serienummer | 4700757 |
| Algemene staat | Running take out |
| Status | Te koop |
| Bedrijfsuren | 17 |
Generator
| Serienummer | C1579A/004 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Opm | 3000 |
| kVA | 12 |
| Spanning | 230 V |
| Amps | 52.2 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 1 |
Specifieke informatie
| Vliegwiel | 8 Inch |
| Vliegwielhuis | SAE 5 |
| Startmotor | 1x12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Koelsysteem | Radiator Cooled, radiator missing |
| Opmerkingen | Printboard generator broken |
| Ontbreekt | Waterpump, side cover generator, radiator + fan + protection shield |
Speciale functies
| Paneel | Yes |
| Expansievat | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 105x65x125 |
| Gewicht (kg) | 350 |