| Merk | Mitsubishi |
| Model | S6K |
| Vermogen (type) | 143, 118 |
| OPM (type) | 1500 |
| Bedrijfsuren | 14162 |
| Serienummer | X18H321520, A16B086087 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Opm | 1500 |
| kVA | 120, 87,5 |
| Spanning | 400 V |
| Stroom | 173,2 A, 126,3 A |
| Frequentie | , 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Vliegwiel | 11,5 INCH |
| Vliegwielhuis | SAE-2 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Keel cooled |
| Paneel | No |
| Expansievat | No |
| Radiateur | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
| LxBxH (cm) | 210x80x130 |
| Gewicht (kg) | 1172, 1192 |