SKF SN526 BEARING BLOCK

Parts
| Referenznummer | 6194 |
| Marke | SKF |
| Modell | SN526 |
| Allgemeinzustand | Used/ checked |
| Status | Zum Verkauf |
| Teil | Bearing block |
Spezielle Informationen
| Bemerkungen | For shaft 115 mm |
| Bushing number | M3125 |
| Bearing number | 22226CK-C3 |
Abmessungen
| Outside diameter | 230 mm |
| Inside diameter | 135 mm |
| Bush | 115 mm |