SKF SN526 BEARING BLOCK - Spare Part

Parts
| Reference number | 6194 |
| Brand | SKF |
| Model | SN526 |
| General condition | Used/ checked |
| Status | For sale |
| Part | Bearing block |
Specific information
| Remarks | For shaft 115 mm |
| Bushing number | M3125 |
| Bearing number | 22226CK-C3 |
Dimensions
| Outside diameter | 230 mm |
| Inside diameter | 135 mm |
| Bush | 115 mm |