VOLVO PENTA TAMD 162A - Generatorset

Marine diesel generator set
| Referentienummer | 13845 |
| Merk | Volvo Penta |
| Model | TAMD 162 A |
| Vermogen | 400 PK |
| OPM | 1500 |
| Serienummer | 1101040433 /935 |
| Algemene staat | Running take out |
| Status | Te koop |
Generator
| Serienummer | C257936/03 |
| Opm | 1500 |
| kVA | 435 |
| Spanning | 380/220 V |
| Stroom | 660,9 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Type | HCM534D2 |
Specifieke informatie
| Vliegwiel | 14 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-1 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Electrical |
| Uitlaatsysteem | Water cooled |
| Turbo | Water cooled |
| Koelsysteem | Keel cooled |
Speciale functies
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Ruwwaterpomp | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 310x120x180 |
| Gewicht (kg) | 3632 |