| Merk | LP |
| Model | LPW 3A082 |
| Vermogen (type) | 13 |
| OPM (type) | 3000 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Bedrijfsuren | 17 |
| Serienummer | B4970a/001, B4970A/001 |
| kVA | 12 |
| Spanning | 230 v, 230 V |
| Amps | 52,2 a, 52,2 A |
| Frequentie | 50 hz, 50 Hz |
| Fase | 1 |
| Vliegwiel | 8 inch |
| Vliegwielhuis | Sae-5, SAE-5 |
| Startmotor | 1x 12v, 2x 12v, 2x 12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Without |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Radiateur | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No, Yes |
| LxBxH (cm) | 160x90x120 |
| Gewicht (kg) | 580 |