| Merk | FPT |
| Model | F32SM1A |
| Vermogen (type) | 45 |
| OPM (type) | 1500 |
| Bedrijfsuren | 62885 |
| Serienummer | G11E182248 |
| Opm | 1500 |
| Spanning | 400 V |
| Stroom | 61,3 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
| vermogen | 42,5 KVA |
| Vliegwiel | 11,5 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-2 |
| Startmotor | 12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Ruwwaterpomp | No |
| Slede | Yes |
| LxBxH (cm) | 175x70x120 |
| Gewicht (kg) | 800 |