| Merk | John Deere |
| Model | 6068HF120 |
| Vermogen (type) | 180 |
| OPM (type) | 1500 |
| Serienummer | 294655/6 |
| Bouwjaar | 2012 |
| kVA | 150 |
| Spanning | 380 V |
| Amps | 228 A |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Vliegwiel | 11,5 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-2 |
| Startmotor | 12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Ruwwaterpomp | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
| LxBxH (cm) | 250x110x160 |
| Gewicht (kg) | 1700 |