HATZ 3L41C - Generatorset

Marine diesel generator set
| Referentienummer | 14372 |
| Merk | Hatz |
| Model | 3L41C |
| Vermogen | 31 PK |
| OPM | 1500 |
| Serienummer | 1031416 029984 |
| Algemene staat | Running take out |
| Status | Te koop |
| Bouwjaar | 2016 |
Generator
| Serienummer | B16D143514 |
| kVA | 30 |
| Spanning | 400 V |
| Amps | 43.3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
Specifieke informatie
| Vliegwiel | 11,5 inch |
| Vliegwielhuis | SAE-5 |
| Startmotor | 1 x 12V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Without |
| Koelsysteem | Air cooled |
Speciale functies
| Paneel | No |
| Expansievat | No |
| Ruwwaterpomp | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
Afmetingen
| LxBxH (cm) | 165 x 80 x 120 |
| Gewicht (kg) | 650 |