| Merk | Volvo Penta |
| Model | TAD 1641 GE |
| Vermogen (type) | 658 |
| OPM (type) | 1500 |
| Bedrijfsuren | 8134 |
| Serienummer | 190556/3 |
| Bouwjaar | 2009 |
| kVA | 500 |
| Spanning | 380/230 v, 380/230 V |
| Amps | 722/1255 a, 722/1255 A |
| Frequentie | 50 hz, 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Startmotor | 1 x 24v, 1 x 24V |
| Regulateur | Electrical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | No |
| LxBxH (cm) | 320 x 140 x 220 |
| Gewicht (kg) | 3780 |