| Merk | Scania, SCANIA |
| Model | DI16-43M |
| Vermogen (type) | 700, 650, 600, 600 HP / 700 |
| OPM (type) | 2100, 1800, 1800 rpm /2100 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Bedrijfsuren | 18.000 |
| Onderdeel | ECU, Oil pan, carter |
| Onderdeelnummer | 1726098, 1795439 / 1412832 |
| Vliegwielhuis | Sae-1, SAE-1 |
| Vliegwiel | 14 inch |
| Startmotor | 1 x 24v, 1x 24v, 1x 24V |
| Regulateur | Electrical |
| Uitlaatsysteem | Water cooled |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Keel cooled, H-e cooled, H-E cooled |
| Opmerkingen | ECU is suitable for 1800 rpm engines, veriable speed |
| Paneel | No, Yes |
| Ruwwaterpomp | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Warmtewisselaar | Yes |
| LxBxH (cm) | 180x120x160, 150x120x140, 190 x 120 x 145, 160 x 130 x 135 |
| Gewicht (kg) | 1680, 1700, 1710, 1750 |