| Vermogen: | 583 PK |
| OPM: | 1500 |
| Ref.nr.: | 14321 |
| Merk | MAN |
| Model | D2842 LE201 |
| Vermogen (type) | 810, 583 |
| OPM (type) | 1800, 1500 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Bedrijfsuren | Only 4 testing hours |
| Serienummer | 602504/1 |
| kVA | 625 |
| Spanning | 450 V |
| Amps | 802 |
| Frequentie | 60 Hz |
| Fase | 3 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Opmerkingen | NV Class 01.09 ESN-08-5870 |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Slede | Yes |
| LxBxH (cm) | 480x190x120 |
| Gewicht (kg) | 7.100 |