| Merk | John Deere |
| Model | CD6068 |
| Vermogen (type) | 130 |
| OPM (type) | 1500 |
| Serienummer | NI6J403628 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Opm | 1500 |
| kVA | 120, 120/130 |
| Spanning | V, 400/230 V |
| Amps | 173.2/187.6 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Fase | 3 |
| Startmotor | 1 x 24V |
| Regulateur | Mechanical |
| Uitlaatsysteem | Dry |
| Turbo | Dry |
| Koelsysteem | Radiator cooled |
| Paneel | Yes |
| Expansievat | Yes |
| Ruwwaterpomp | No |
| Slede | Yes |
| Geluidsdichte behuizing | Yes |
| LxBxH (cm) | 360x120x180 |
| Gewicht (kg) | 1854 |